Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu


Nagłówek

Aktualności

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec października 2018

Stan bezrobocia na koniec października 2018 przedstawia się następująco:

Wolne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że posiada wolne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie zwoleńskim (II)".

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że z dniem 15.10.2018r. wstrzymuje nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych z powodu wyczerpania limitu środków finansowych przeznaczonych na ten cel w 2018r.

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec września 2018

Stan bezrobocia na koniec września 2018 przedstawia się następująco:   Liczba bezrobotnych wg gmin (wrzesień 2018) Lp. Gmina Liczba bezrobotnych Bezrobotni z prawem do zasiłku Ogółem Kobiety Ogółem Kobiety   Gmina Zwoleń (bez miasta) 276 142 39 25   ...

Europejskie Dni Pracy on-line

Europejskie Dni Pracy on-line Informujemy, że w dniu 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 na platformie Komisji Europejskiej www.europeanjobdays.eu odbędą się Europejskie Dni Pracy on-line pod nazwą " Work@PL " organizowane przez polską sieć EURES. ...

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec sierpnia 2018

Stan bezrobocia na koniec sierpnia 2018 przedstawia się następująco:   Liczba bezrobotnych wg gmin (sierpień 2018) Lp. Gmina Liczba bezrobotnych Bezrobotni z prawem do zasiłku Ogółem Kobiety Ogółem Kobiety   Gmina Zwoleń (bez miasta) 271 143 43 24   ...

Wolne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że posiada wolne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie zwoleńskim (II)”.

Filmiki instruktażowe związane z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec lipca 2018

Stan bezrobocia na koniec lipca 2018 przedstawia się następująco:

Nabór wniosków o przyznanie środków rezerwy KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że rozpoczyna nabór wniosków pracodawców o przyznanie ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Przyjmowanie wniosków będzie prowadzone w okresie od 23.07.2018r. do 24.07.2018r.

Wyświetlanie 1 - 10 z 82 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę