Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu


Nagłówek

Aktualności

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec maja 2018

Stan bezrobocia na koniec maja 2018 przedstawia się następująco:

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację prac interwencyjnych

PUP w Zwoleniu informuje, że od dnia 17.05.2018r. wstrzymuje nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych z powodu wyczerpania limitu środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec kwietnia 2018

Stan bezrobocia na koniec kwietnia 2018 przedstawia się następująco:

Wznowienie naboru wniosków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że z dniem 07 maja 2018 roku wznawia nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej finansowanych w ramach projektów Unii Europejskiej.

Wznowienie naboru wniosków o organizację prac interwencyjnych

PUP w Zwoleniu informuje, że z dniem 20.04.2018r. wznawia nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych finansowanych z Funduszu Pracy.

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec marca 2018

Stan bezrobocia na koniec marca 2018 przedstawia się następująco:   Liczba bezrobotnych wg gmin (marzec 2018) Lp. Gmina Liczba bezrobotnych Bezrobotni z prawem do zasiłku Ogółem Kobiety Ogółem Kobiety   Gmina Zwoleń (bez miasta) 354 164 55 23   ...

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację prac interwencyjnych, staży, studiów podyplomowych finansowanych z Funduszu Pracy

PUP w Zwoleniu informuje, że z dniem 19.03.2018r. wstrzymuje nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych, staży, studiów podyplomowych finansowanych z Funduszu Pracy. Nabór wniosków na szkolenia jest kontynuowany do wyczerpania limitu.

Wstrzymanie naboru wniosków o refundację ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że z dniem 12 marca 2018 roku wstrzymuje nabór wniosków o refundację ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

Wstrzymanie naboru wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje, że z dniem 12 marca 2018 roku wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Stan bezrobocia w powiecie zwoleńskim na koniec lutego 2018

Stan bezrobocia na koniec stycznia 2018 przedstawia się następująco:   Liczba bezrobotnych wg gmin (luty 2018) Lp. Gmina Liczba bezrobotnych Bezrobotni z prawem do zasiłku Ogółem Kobiety Ogółem Kobiety   Gmina Zwoleń (bez miasta) 356 166 49 22   ...

Wyświetlanie 1 - 10 z 70 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę